loading
DOCTOR

معرفی دکتر

بیوگرافی:

دکتر مجتبی شیرآلی، متولد اردیبهشت 1348 از تهران می باشند. ایشان بنا به اقتضاء شغل پدر بخش زیادی از دوران کودکی، نوجوانی و همچنین جوانی خود را در کشورهای همچون امارات متحده عربی، کویت و انگلستان به سر برده و فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشند .

ایشان در زمانی که ریاست مرکز قلب تهران را به عهده داشتند، در یکی از سیمنارهای بین المللی در کشور فرانسه با روش جدیدی از تکنولوژی های زیبائی و تناسب اندام که کاملاً غیر تهاجمی بوده و به تناسب اندام و زیبائی پایداری منجز می شد، آشنا شدند. همین امر باعث گردید که ایشان مشاغل اجرائی خود را رها کرده و برای فراگیری این متدها جدید عازم سفر گردند. دکترشیرالی، دوره های تخصصی و فلوشیپ زیبایی و تناسب اندام خود را در سوربن فرانسه به پایان رسانیده اند و در حال حاضر عضو انجمن جراحان عمومی ایران و انجمن زیبایی در پاریس می باشند.

دکتر شیرالی به مدت 6 ماه درکشور کانادا دوره های روانشناسی را گذرانده و سپس در دانشگاه سلطنتی انگلستان به فراگیری آموزش تغذیه جامعه پرداخته اند و در حال حاضر با داشتن یکی از مجهزترین مطب های زیبائی و تناسب اندام و با بهره گیری از کادری مجرب، در خدمت مراجعه کنندگان عزیز می باشند.

در مطب دکتر شیرالی تجربه، تخصص و استفاده از امکانات و دستگاههای کامل پزشکی موجب گردیده است که در این مجموعه، توانایی اجرای بهترین پروتکل های زیبائی و تناسب اندام امکان پذیر باشد. همین امر باعث گردیده کلیه مراجعه کنندگان رضایت مشهودی از پروتکل های درمانی خود داشته باشند.

 

دکتر مجتبی شیرالی

پزشک