loading

تزریق ژل

تزریق ژل روشی غیرتهاجمی و سریع برای ایجاد اصلاحات مختلف در صورت از جمله بازگرداندن و افزایش حجم صورت، افزایش حجم لب ها، کاهش چین و چروک و خطوط اخم و خنده و… است. امروزه افرادی که بیش از دیگران به زیبایی خود اهمیت می دهند؛ تزریق ژل را در برنامه مداوم مراقبت از پوست خود قرار می دهند. به همین دلیل تزریق ژل بعد از انجام بوتاکس (تزریق ژل برای چین و چروک های عمیق تر کاربرد دارد) پر کاربردترین عمل زیبایی در جهان است.

تزریق ژل لب:

لب یکی از قسمت های صورت است که با افزایش سن حجم لب کم شده، ارتفاع لب کاهش یافته و بر جستگی آن در صورت کاهش می یابد. تزریق ژل لب می تواند برای رفع این تغییرات و زیبایی صورت بسیار مفید باشد. حجم لب، ارتفاع و برجستگی آن تحت تاثیر سن قرار خواهند گرفت. لب تحتانی به طور طبیعی از لب فوقانی بزرگ تر و حجیم تر است و نیمه راست و چپ هر کدام از لب ها شبیه هم هستند که حجم و تقارن در این دو نیمه بسیار مهم است. در تزریق ژل کاری که انجام می شود این است که حاشیه لب برجسته و حجم داده می شود و بدین ترتیب است که به زیبایی صورت از طریق تزریق ژل لب افزوده می شود. لب فوقانی از دو قسمت لب سفید و لب قرمز تشکیل شده است که توسط حاشیه لب از یکدیگر جدا شده اند. با تشکیل چروک عمودی و موازی در قسمت سفید لب فوقانی ظاهر نامطلوبی ایجاد می شود و در صورت استفاده از روژلب بصورت خطوط عمودی قرمز رنگ در لب بالا خودش را نشان می دهد. بطور معمول لب تحتانی حجیم تر از لب فوقانی است و کمی جلوتر از آن قرار گرفته است. می توان گفت لب تحتانی حدودا دو برابر لب فوقانی می باشد. در حالیکه لب بالا و پایین نسبت به هم بعنوان خواهر در نظر گرفته می شوند نیمه راست و چپ هر کدام از لب ها بعنوان دو قلو نسبت به یکدیگر تصور می شوند و وجود تقارن در این دو نیمه بسیار مهم و اساسی می باشد. در تزریق ژل لب با حجم دادن و برجسته کردن حاشیه لب جذابیت و زیبایی صورت بیشتر می شود.

رفع خط خنده:

معمولاً خط خنده بر اثر خندیدن یا صحبت کردن ایجاد می شود، اما برخی از افراد در حالت عادی نیز دارای خط خنده هستند و این امر باعث می شود ظاهری شاداب و جوان نداشته باشند. برای درمان چین وچروک عمیق مثل خط خنده باید از تزریق پرکننده هایی مطمئن استفاده کرد که بهترین نوع آن اسید هیالورونیک قابل جذب است و تزریق بوتاکس در این موارد بی اثر است. در این روش نقاط تزریق ژل بر روی پوست تعیین می شود و با توجه به عمق خط میزان مشخصی ژل در آن ناحیه تزریق می گردد. با تزریق ژل، اسید هیالورونیک فضای بین الیاف کلاژن و الاستین را پر می کند و آب را در پوست نگه داشته و حجم پوست را حفظ می کند.

تزریق ژل گونه:

با افزایش سن گونه حجم خود را به دلیل از دست دادن کلاژن و چربی از دست می دهد و تاثیرات منفی مانند صاف شدن صورت و پف زیر چشم بر جا می گذارد. یکی از روش های برجسته کردن گونه ها، تزریق ژل گونه می باشد که نیازی به جراحی ندارد. همانطور که سن ما افزایش می یابد، ما حجم سطح چربی ظاهری گونه ای را از دست می دهیم، که به خاطر پوست بسیار شل منجر به گود شدن چانه، ظاهر بدقیافه، زیر چشم گود شده، وچین و چروک های برجسته مربوط به لب و بینی می شود. در واقع، بسیاری از آسیایی ها حجم متوسط گونه شان را به عنوان اولین علامت پیری از دست می دهند، اما تا زمانی که مراحل پیشرفته تر پیری صورت گیرد آن آشکار نمی شود، صبر نکنید تا خیلی دیر شود!

شما می توانید این مشکل را با اصلاح تزریق ژل گونه حل کنید. فقط ۲-۳ سی سی تزریق برای هر گونه مورد نیاز است تا ژل را پر کرده و حجم دهد. این روش حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد. اسید هیالورونیک از بهترین انتخاب ها برای تزریق ژل هستند.

 

رفع خط اخم:

خط اخم جزئی از چین و چروک های پیشانی است که بین دو ابرو قرار دارد. در واقع از بین دو ابرو به سمت خارج عضله ای به نام عضله اخم کننده وجود دارد و وقتی منقبض می شود، ابرو را به داخل و پایین می کشد. انقباض طول عضلات این ناحیه را افزایش می دهد و موجب می شود پوست کش بیاید و وقتی رها می شود، چین و چروک عمودی ایجاد می کند که حاصل آن بروز خط اخم است. خط اخم بین دو ابرو می‌تواند در هر سنی ایجاد شود. برخی از افراد در اوایل دوره‌ی بیست سالگی متوجه تشکیل این خطوط می‌شوند. این موضوع برای خیلی از افراد شوکه کننده است چرا که آن‌ها تصور می‌کنند در سنین بسیار بالاتری می‌بایست منتظر دیدن این خطوط می‌بودند. برای پیشگیری و درمان خط اخم بین دو ابرو می‌توانید کارهای زیادی بکنید، از مصرف کرم‌ها و داروهای غیرتجویزی گرفته تا تزریق ژل خط اخم یا تزریق فیلر خط اخم که روش‌هایی غیرتهاجمی محسوب می‌شوند و به سادگی شما را از شر این خطوط خلاص می‌کنند.

رفع خط پیشانی:

خطوط پیشانی، جزو اولین چین و چروک هایی است که فرد متوجه آن می شود. چین و چروک های پیشانی و اطراف چشم ها باعث می شود تا چهره فرد خسته یا عصبانی به نظر برسد. رسیدن به پوستی صاف هدف تمام افرادی است که درگیر خطوط سطحی و یا عمیق در سطح پیشانی خود هستند. خطوط افقی پیشانی بخاطر انقباض ماهیچه های پیشانی در هنگامی که ابروهایمان را بالا می بریم بوجود می آیند. بعضی از افراد برحسب شرایطی که در آن قرار می گیرند، ابروهایشان را به طور طبیعی کمی بالاتر می برند و دسته ای دیگر از افراد (بالای 40 درصد) هم همیشه ابروهای خود را بالاتر می برند تا با چشم هایشان بهتر بتوانند ببینند.